اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۷۲۲۸ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
  مدیرعامل سازمان زیباسازی اعلام کرد:

  آغاز فراخوان شهرنگار 98برای دریافت آثار حجمی و هنری شهری

  مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: فراخوان شهرنگار 98در راستای دریافت آثار حجمی، آذین‌بندی و تزئینات شهری، نقاشی دیواری و... برای اجرا در سطح شهر آغاز شده است.

  به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قم، سیدمحمد موسوی‌منش با اشاره به اجرای فراخوان شهرنگار در سال 98 اظهار کرد: این فراخوان در راستای دریافت آثار حجمی، نقاشی دیواری برای اجرا در سطح شهر قم برگزار شده است.
  مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه این فراخوان در دو بخش  آثار حجمی(المان های نوروزی و ماندگار) و نقاشی دیواری برگزار می‌شود، تصریح کرد: موضوعات نقاشی دیواری این فراخوان در حوزه قم شناسی، استقبال از بهار، تولد دوباره طبیعت، آیین ها آداب و رسوم، رنگ و جذابیت، هوای پاک و شهر پاک، شهر دوست داشتنی و آرام بخش، قم شهر کریمه اهلبیت(س)، بازی با نور رنگ و سایه، بهار و رستاخیز و تجلی آیات الهی، ایجاد روحیه نشاط و شادی، سلامت جسمی و روانی خانواده و همدلی، شاخص های فرهنگی و مذهبی شهر قم است.
  موسوی منش افزود: بخش آثار حجمی نیز در بحث نشاط و پویایی، داستانهای ایرانی و قصص قرآنی، نوستالژی، استفاده از درون مایه طنز، خاطره شیرین عمومی، تزئینات شهری و گرافیک شهری می‌شود.


  مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با تاکید بر اینکه هنرمندان تا 5 بهمن ماه فرصت‌ دارند آثار خود را در بخش‌های اعلام شده به دبیرخانه فراخوان ارسال کنند، خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در این فراخوان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال تلگرام سازمان زیباسازی به آدرس @zibasaziqom_com و یا وبسایت www.zibasaziqom.com مراجعه کرده و zibasazi.qom@gmail.com یا با شماره تلفن 02537705230 تماس حاصل کنند.

  جهت ارسال بارگذاری  آثار می توانید از این لینک استفاده نمایید.

   

   

  0
  ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰

  توضیحات در مورد طرح حجمی کافی نیست بسیار گنگ است

  پاسخ